Proslava patrona župe Suho Polje započinje u ponedjeljak 12. kolovoza, prvim danom trodnevnice. Svete mise sve tri dana su u 18h. Prije svih misa, bilo na trodnevnicu ili na sam dan patrona, bit će mogućnost za svetu ispovijed. Pola sata prije mise na trodnevnicu molit ćemo krunicu i Gospine litanije.

Program proslave:

–       PONEDJELJAK, 12.kolovoza 2019. prvi dan trodnevnice misu predvodi Fra Ivica Kiril Pavlović, župni vikar u Bugojnu.

 –       UTORAK, 13.kolovoza 2019. drugi dan trodnevnice misu predvodi fra Ivica Matešić, župni vikar u Busovači.

 –       SRIJEDA, 14.kolovoza 2019. treći dan trodnevnice (uočnica) misu predvodi fra Miroslav Jonjić, svećenik na službi u Njemačkoj.

 –       ČETVRTAK, 15.kolovoza 2019. V. GOSPA, misno slavlje u 9h i 11h predvodi vlč. Marin Marić, župnik župe sv. Josipa, Zenica.

 Pozivam sve župljane, kako one u župi tako i one u iseljeništvu, na proslavu našega patrona.  Neka nas sve, njezine štovatelje, zagovorom prati i štiti naša nebeska zaštitnica Blažena Djevica Marija.

fra Niko Petonjić, župnik