Nedjeljno poslijepodne, 15. listopada 2023. godine, zajednica FSR-a župe Uznesenja BDM u Suhom Polju provela je veoma svečano. Naime, pod misom u 17h koju je predvodio fra Marko Jukić, sestra Zdenka Mihaljević dala je trajne zavjete i tako se priključila zajednici Trećeg Reda sv. Franje bosanskog bratstva “Kraljice Katarine”.
Zavjete je dala pred delegatom Nikolom Tarabom, doministrom područnog bratstva. Uz članove domaćeg bratstva i duhovnog asistenta slavlju su nazočili i članovi ljubunskog i livanjskog bratstva. Pod istom misom je potvrđeno i novo vijeće mjesnog bratstva i to u sastavu: Marijana Mioč, Violeta Sučić, Marina Janjić, Marta Dumančić i Martina Pavić. Nakon mise slavlje se nastavilo u prostorijama namijenjenim za druženje.
Sestri Zdenki čestitke na ovom hrabrom koraku, mjesnom bratstvu na novom članu a novom vijeću uspješno vođenje zajednice.