U večernjim satima, 06. prosinca, mališane naše župe pohodio je sv. Nikola. Susret se dogodio u dvorani župnog doma. Dolasku omiljenog dječjeg sveca prethodilo je misno slavlje te kratki program koji su pripremili naši osnovci, dakako pod budnim okom i režijom naše Nade i katehistice Dijane. Lijepo je bilo vidjeti dvoranu ispunjenu djecom ali i odraslima.
Svima nazočnima je, vjerujem, bilo ugodno u društvu razdragane mladosti. Jer, dječjem smijehu i radosti nema premca. S njima se i odrasli lijepo i ugodno osjećaju.
Nakon što je podijelio darove mališanima i osnovcima naš se dragi gost uputio dalje u pohod drugoj djeci koja su ga nestrpljivo iščekivala. Mališani su mu poželjeli sretan put i pozvali da ih pohodi i slijedeće godine. Obećali su biti dobri. Više fotografija možete vidjeti na Facebook stranici naše župe.