📍Ovogodišnji franjevački hod započeo je iz Kupresa – od naše župe i slijedi dalje u obilazak Livanjskog kraja.
Framaši iz cijele Bosne Srebrene stigli su u našu župu gdje su ih naši framaši srdačno dočekali.Svi zajedno proslavili smo svetu misu te smo se nakon mise uputili u dvoranu na večeru i osvježenje koju su također pripremili naši framaši.Nakon večere slijedila je zabavna večer uz pjesmu,ples,igru i zabavu do 22:00 nakon čega su naši Framaši i župljani ugostili framaše Bosne srebrene u svoje domove.
Prespavali su te su ujutro rano krenuli na svoje dalje putovanje.Jako smo sretni što je naša Frama bila domaćin ove godine i nadamo se da će biti još prilika za ovakva druženja.
Našim framašima želimo sretan put dalje,neka ih čuva dragi Bog i sveti Franjo ih sretno dovede na odredišta.
MiD❤️ @framasuhopolje
@framabs